O nás

Aďka

To som ja – hlavný cestovateľ a autor. Cestujem tak často ako je to možné a rozširujem si svoj cestovateľský obzor o stále nové a zaujímavé destinácie. Mám rada plážovanie, prechádzky po meste či prírode, spoznávanie pamiatok, ale aj vysedávanie v reštauráciách spojené s pozorovaním nového miesta. Cestovanie je zatiaľ len mojim (najväčším) hobby, ale nebránim sa mu možno v budúcnosti venovať aj viac (napríklad rozširovaním Cestovaniesvetom.sk :))
Kontakt na mňa: adka@cestovaniesvetom.sk

Robin

Mňa tu až tak často nevidieť, no som tu a mojou úlohou je staranie sa o chod celej stránky a sprevádzanie Aďky na dovolenkách a výletoch. Mojim hobby je okrem cestovania aj fotenie a moje zábery si môžete pozrieť v sekcii Fotogalérie alebo v jednotlivých článkoch. Ak máte nejaké dotazy, rady a tipy na zlepšenie technickej stránky:
Kontakt na mňa: robin@cestovaniesvetom.sk.

Cestovanie Svetom

Vzniklo som vo februári 2012 ako malý cestovateľský blog s niekoľkými článkami o dovolenkách. Časom som sa rozširovalo o nové príbehy a zážitky, fotogalérie či rady pre teba čitateľa ako lacnejšie a výhodnejšie cestovať po svete. Dnes ponúkam zoznam niekoľkých destinácií, kde si môžeš prečítať zaujímavé tipy na atrakcie, výlety a miesta v daných krajinách. Teším sa zo stále väčšej podpory a ďakujem za všetky príspevky a čas, ktorý tráviš na mojich stránkach.

Tiger

Mňau mňau. Ja s nimi žijem v domácnosti a síce veľmi na blog neprispievam, ale raz za čas sa aspoň trochu prejdem po klávesnici, aby to nemali také ľahké. Ak náhodou nájdeš chybu alebo preklep, ktorú som pravdepodobne spôsobil, daj mi to prosim vedieť na tiger@cestovaniesvetom.sk. Mňau.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *